Σήμανση διαδρομής 15a
Ολοκληρώσαμε τη σήμανση άλλης μιας κυκλικής διαδρομής ! Από Σχόλη-Άνω Γαύριο-Αγία Μαύρα-Άνω Άγιος Πέτρος-Σχόλη.
Η διαδρομή αυτή συνδέεται με τις διαδρομές:
– 15 από Γαύριο προς Άνω Άγιο Πέτρο-Πύργο-παραλία Αγίου Πέτρου,
– με τη διαδρομή 16 (μέσω του παρακλαδιού 16α) προς Μονή Αγίας & Μπατσί και σύντομα με τη διαδρομή 14 προς Αμμόλοχο & Φρουσαίους!
Leave a Reply
Want to join the discussion?Feel free to contribute!